Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

Cilvēku Skaitīšana Un Analītika 

Cilvēku skaitīšanas risinājums

Cilvēku skaitīšanas un videonovērošanas risinājums paredzēts mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kuri vēlas plānot un efektīvi izmantot resursus, rūpēties par klientu un darbinieku drošību, kā arī veikt precīzu klientu plūsmas uzskaiti. 

Izmantotās ierīces svars ir tikai 200 g un tā piemērota uzstādīšanai iekaramajos griestos. Kamera paredzēta gan cilvēku skaitīšanai, gan videonovērošanai, turklāt platleņķa lēca (360°) nodrošinās izcilu redzamību bez aklajām zonām. 

Risinājumu veido viena vai vairākas kameras (atkarībā no novērojamās platības), saziņas iekārtas un mākonī izvietots datu centrs. Lai redzētu tiešraidi, ierakstītos video vai ziņojumus par notikušo, ir nepieciešams interneta savienojums un dators, planšetdators vai viedtālrunis. 

Seju atpazīšana

Seju atpazīšanas sistēma ļauj uzglabāt un identificēt nevēlamo personu katalogu un preventīvi sniedz paziņojumus par šo personu ierašanos veikalā, attiecīgi koncentrējot personāla uzmanību uz nevēlamo personu turpmākajām darbībām. Piemēram, mazumtirdzniecības tīklā iespējams centralizēti uzkrāt informāciju par pārkāpējiem, lai citos uzņēmumam piederošos veikalos pārkāpumi tiktu novērsti uzreiz, pirms tie ir veikti. 

Klientu skaita analītika

Mobotix analītiskās videokameras piedāvā iespēju izvietot virtuālus cilvēku skaita kontroles punktus produkcijas novietojuma vietās, tādējādi sniedzot informāciju par pieprasītākajām precēm un uzmanību piesaistošām vietām veikalā, palīdzot plānot preču izvietojumu un mārketinga aktivitātes. 

Termālie sensori 

Mobotix termālo sensoru izvietošana veikalos ļauj identificēt ļaunprātīgu dedzināšanu, preču pret nozagšanas pīkstuļu kausēšanu, kā arī temperatūras režīma svārstības, lai laicīgi pasargātu produkciju no bojājumiem. 

Integrācija ar kases sistēmām

Risinājumu iespējams savienot ar kases sistēmām. Piemēram, ja klients vēršas pie veikala administrācijas saistībā ar nekorektu darbinieka rīcību, ir iespēja atrast konkrēto apmeklējuma ierakstu, izmantojot čeka numuru. Šāda risinājuma izmantošana ievērojami atvieglo pārkāpumu kontroli objektos, kurus ik dienu apmeklē desmitiem tūkstošu cilvēku. 

Analītiskās videonovērošanas risinājuma iespējas

 • Darba laika un personāla optimizācija balstoties uz datu analīzi par uzņēmuma noslodzi;
 • Zādzību novēršana;
 • Mārketinga pasākumu ietekmes novērtējums;
 • Klientu plūsmas statistikas salīdzināšana (pēc atrašanās vietas, darba stundām utt.).;
 • Vairāku novērošanas telpu statistika vienā pārskatā;
 • Lielāki ieņēmumi un rentabilitāte.


Efektīvāka resursu plānošana

Darba laika un personāla optimizācija, balstoties uz uzņēmuma apmeklējumu stundu, dienu vai pat sezonu griezumā. 

Drošības risku novēršana

Seju atpazīšanas sistēma ļauj uzglabāt un identificēt nevēlamo personu katalogu un reaģēt preventīvi. 

Savukārt termālie sensori ļauj identificēt temperatūras svārstības, kuras var liecināt par ļaunprātīgu dedzināšanu, pīkstuļu kausēšanu vai temperatūras izmaiņām, kuras var nelabvēlīgi ietekmēt preču kvalitāti. 

Analītiskās videonovērošanas risinājuma funkcionalitāte 

 • Augsta attēla kvalitāte 

 • Datu vākšana un saglabāšana tīkla bojājumu gadījumā 

 • Bez aklajām zonām (ar skata leņķi 360 °) 

 • Iespējams vērot tiešraidē, ierakstīt un ziņot no attāluma (no sava datora, planšetdatora vai viedtālruņa) 

 • Inteliģentā kustības noteikšanas sistēma ietaupa ieraksta glabāšanas vietu