Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

IT drošība  

Piesakies bezmaksas konsultācijai
Lūdzu, akceptējiet mārketinga sīkfailus, lai aktivizētu šo veidlapu.

Mūsdienās grūti iedomāties uzņēmumu vai organizāciju bez datora vai noteiktiem digitālajiem procesiem. Pieaugot digitālo rīku pieprasījumam, pieaug arī nepieciešamība pēc IT drošības. Pēc CyberSecurity Ventures informācijas, katras 11 sekundes notiek jauns kiberuzbrukums, un jebkurš no tiem var radīt nopietnus draudus Jūsu uzņēmējdarbībai.  

Informācijas drošībai ir nepieciešamas īpašas prasmes, tieši tāpēc daudzām organizācijām ārpakalpojumu izmantošana ir saprātīgākais risinājums, jo šādus profesionāļus ar tik specifiskām zināšanām pašiem nodrošināt uzņēmumā lielākoties gadījumu nav iespējams. Tādējādi jūs varat koncentrēties uz savu biznesu ar pārliecību, ka jūsu IT sistēmas ir atbilstoši aizsargātas un drošības riski atbilstoši izvērtēti. 

Atbilstošais kiberdrošības pakalpojuma veids un apjoms ir atkarīgs no uzņēmējdarbības veida un nepieciešamā drošības līmeņa. Mēs esam oficiālie partneri Latvijā populārākajiem drošības risinājumiem, kas sniedz mums iespēju piedāvāt tieši jūsu biznesa vajadzībām atbilstošāko risinājumu, kā arī nodrošināt to uzstādīšanu, konfigurēšanu un uzturēšanu. Šie risinājumi nodrošina uzlabotu aizsardzību jūsu IT videi, datiem un lietotājiem, spējot atklāt drošības draudus un reaģēt uz tiem, pirms tie ietekmē Jūsu uzņēmuma darbību. 

Mūsu IT drošības komanda ir savas jomas eksperti, kuru zināšanas un līdzšinējā darba pieredze risinājumu izvēlē, ieviešanā un uzraudzībā ir tikusi novērtēta ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās starptautiskos projektos. 

Mēs rūpīgi uzraudzīsim jūsu infrastruktūru, ieviesīsim preventīvus risinājumus un metodes, lai jūsu bizness varētu droši koncentrēties uz to, ko jūs darāt vislabāk. TOP FUNKCIJAS & IEGUVUMI

  • 24/7 pilnīgs sirdsmiers – zinot, ka jūsu biznesa IT infrastruktūra ir aizsargāta.
  • Ekspertu zināšanas – piekļuve augsti kvalificētiem un pieredzējušiem speciālistiem/jomas ekspertiem, kuri izmanto jaunākos risinājumus un metodes.
  • Proaktīva uzraudzība – mēs reaģējam uz draudiem, pirms tie ietekmē Jūsu biznesu.