Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

Projektēšana un izbūve  

Projektēšana un izbūve

Enreach speciālisti veic dažādu elektronisko sakaru sistēmu un elektrotīklu projektēšanu un izbūvi. No esošu telekomunikāciju tīklu modernizācijas līdz jaunu būvju aprīkošanai ar mūsdienīgiem tehnoloģiskajiem risinājumiem.  Vairāk nekā 11 gadu laikā realizēti dažādi elektroinstalācijas un elektronisko sakaru tīklu projekti, veidojot pieredzējušu un profesionālu komandu, kas spēj piedāvāt kompleksus risinājumus uzņēmuma darbībai no A līdz Z.  

Iekārtu tirdzniecība un apkalpošana

Enreach oficiāli pārstāv nozarē atzītākos ražotājus un uztur kompetentu komandu, lai garantētu klientiem piedāvāto risinājumu stabilitāti un atbilstību mainīgajām tendencēm. Mūsu speciālisti palīdzēs izvēlēties atbilstošu tīkla aparatūru un izveidos tādu konfigurāciju, kas atbilst kā klienta esošajām, tā ilgtermiņa prasībām, kā arī mazina informācijas drošības draudus. Pakalpojumā iekļauta izmaiņu vadība un aktuālās iekārtu programmatūras uzturēšana. 

Elektronisko sakaru sistēmas

  • Lokālie telekomunikāciju un bezvadu tīkli  

Jaunu vai esošu uzņēmuma iekšējo tīklu projektēšana, izbūve, testēšana un sertificēšana. Tīklu kapacitātes plānošana, aktīvo iekārtu uzstādīšana un apkalpošana. Uzņēmuma komandai ir plaša pieredze liela mēroga publisko un privāto bezvadu interneta piekļuves punktu tīklu plānošanā un realizācijā.  

  • Apsardzes sistēmas    

Projektēšana, kabeļu montāža, iekārtu uzstādīšana un apkalpošana, integrācija ar citām elektronisko sakaru sistēmām.  

  • Ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes izziņošanas sistēmas  

Projektēšana, izbūve, iekārtu uzstādīšana un apkalpošana, integrācija ar citām elektronisko sakaru sistēmām.  

  • Optisko tīklu izbūve  

Optisko kabeļu trašu projektēšana, kabeļu izbūve, rakšanas darbi, tīkla iekārtu uzstādīšana.  

  • Piekļuves kontroles sistēma  ​ 

Objekta piekļuves sistēmu plānošana (QR kodi, bezkontakta kartes, u.c.), izveide un apkalpošana atbilstoši uzņēmuma vajadzībām. elektronisko darba laika uzskaites sistēmu ieviešana, integrācija ar uzņēmuma grāmatvedības programmatūru.   

  • Videonovērošanas sistēmas  

Videonovērošanas sistēmu projektēšana, vadu/bezvadu tīklu ierīkošana, kameru un ierakstu sistēmu uzstādīšana un apkalpošana. Videomateriāla analītikas programmatūras tirdzniecība un apkalpošana. Sadarbībā ar nozares profesionāļiem, Enreach speciālisti spēj rast efektīvāko risinājumu klientu īpašuma aizsardzībai, kārtības kontrolei un biznesam svarīgu iekārtu darbības monitoringam.   

  • Elektrotīkli  

Sertificēti speciālisti tīklu projektēšanā un izbūvē. Plānojam un realizējam ēku funkcionēšanai nepieciešamo iekšējo elektroinstalāciju un apgaismojuma tīklus. Elektrotehnisko izstrādājumu un aprīkojuma izolācijas pretestības mērījumi, apgaismojuma mērījumi, ēku elektronisko sistēmu sagatavošana ekspluatācijai atbilstoši MK noteikumiem.