Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

Finanšu nozarei 

ENREACH FINANŠU PAKALPOJUMIEM 

Izmantojot Enreach tālruņu sistēmu, varat izveidot savienojumu un sadarboties vairākās vietnēs vai filiālēs, starp darbiniekiem, kuri strādā no mājām, vai starp komandām ceļā. Vienmēr profesionāli, vienmēr droši. 

VIENMĒR PROFESIONĀLI

Tas ir pārsteidzoši, kā pareizā telekomunikāciju pakete var ievērojami uzlabot jūsu profesionālo klātbūtni un klientu pieredzi. 

Neatkarīgi no tā, vai jūsu komandas biedri atrodas birojā, ārpus telpām vai mājās, uzņēmuma tālruņa numurs nozīmē, ka klientiem tikai jāpiezvana uz jūsu uzņēmuma līniju, taču zvans tiks nosūtīts uz jūsu atrašanās vietu un jebkuru ierīci, kurā vēlaties saņemt zvanu. 

Izmantojot mūsu datora telefonijas integrāciju, jūsu komanda var izveidot savienojumu ar tālruni, izmantojot datoru, un pēc tam uzreiz redzēt klientu piezīmes, kas tiek parādītas, kad viņi zvana, tādējādi viņiem ir nekavējoties pieejamas visas nepieciešamās ziņas par klientu. 

VIENKĀRŠI NOSPIEDIET “ATSKAŅOT”

Strīdi par to, kurš, kam un ko ir teicis, var būt laikietilpīgi, satraucoši un kaitīgi. Ja šī saruna ir notikusi pa tālruni, tā nekad vairs nebūs problēma. Enreach zvanu ierakstīšanas programmatūra ir vienkārši lietojama, droša un saderīga, un tā darbojas ar visām mūsu tālruņu sistēmām. 

Tas ne tikai palīdz atrisināt strīdus, bet to var izmantot arī kā mācību palīglīdzekli un rīku drošības pārkāpumu vai nepiemērotu zvanu konstatēšanai. Ir pieejams meklēšanas žurnāls par visiem zvaniem, kurus izvēlaties ierakstīt. 

Zvanu ierakstīšanas programmatūra arī ļaus noteikt, kad jūs un jūsu kolēģi runājat ar klientiem un cik ilgi runājat ar klientiem, kas padara rēķinu noformēšanu daudz vienkāršāku. Tas darbojas nemainīgi neatkarīgi no tā, vai kolēģi atrodas birojā, mājās vai citā attālinātā darba vietā. 

VIENMĒR SAVIENOTS

Iegūstiet nepieciešamo elastību, izmantojot Enreach mākoņa tālruņu sistēmas, kas ne tikai ir jums līdzi visur, kurp dodaties, bet tām var arī pievienot papildfunkcijas, kas sniedz jums konkurences priekšrocības. 

Ja jums ir jāatstāj birojs, varat pārslēgt tiešos zvanus no sava galda tālruņa uz mobilo tālruni. Ja jums ir jādodas tālāk, savā klēpjdatorā varat pieteikties iebūvētajam programmatūras tālrunim no jebkuras pārlūkprogrammas un veikt vai pieņemt zvanus no jebkuras vietas. Sadarbojieties ar savu komandu un uzziniet, vai viņi ir pieejami, izmantojot klēpjdatora, mobilā tālruņa, klausules vai planšetdatora klātbūtnes statusu. 

HIBRĪDS DARBS BEZ KOMPROMISIEM

Šobrīd ir grūti iedomāties darba pasauli bez attālinātā darba elastības. Pēdējie gadi ir parādījuši, ka varam būt tikpat racionāli un tikpat efektīvi – un ievērojami labāk līdzsvaroti, ja mūsu mājas dažkārt var būt arī mūsu biroji. 

Bet to nevarat izdarīt bez pareizas tehnoloģijas. Faktiski bez piemērotiem rīkiem attālinātais darbs var būt neapmierinošs, neprofesionāls un neefektīvs – un, ja jūsu klientiem ir par 100% jāuzticas jūsu profesionalitātei un zināšanām, tas neatstās labu iespaidu. 

Savienojums

Spēcīgs īpaši ātrs interneta savienojums, kas var izturēt, ka visa ģimene vienlaikus ir tiešsaistē un joprojām ir pietiekama jauda videokonferencēm bez traucējumiem. 

Mākoņa saziņa

Mākoņa tālruņu sistēma, kas padara atrašanās vietu un attālumu nenozīmīgu: tas ir patiesi transformējoši jūsu biznesam, savienojot attālos darbiniekus ar biroju un savā starpā, ar klientiem un kontaktpersonām, – tas viss notiek pilnīgi nemanāmi un bez pārtraukumiem. 

Microsoft 365

Visas programmas un lietojumprogrammas, kas jums ir nepieciešamas un lietojamas katru dienu, vienmēr ir pieejamas un ir ļoti drošas. Ar mākoņa dublēšanu, izmantojot OneDrive visiem lietotājiem. 

AR ENREACH DARIET TO, KAS JUMS IZDODAS VISLABĀK 

Ir tik daudz veidu, izmantojot biznesa tālruņus, mobilos, platjoslas pakalpojumus un IT, kā varam palīdzēt jums kļūt par visefektīvāko, vislabāko, pieejamāko un profesionālāko uzņēmumu, kāds vien varat būt. Zvaniet mums, lai vienotos par jums piemērotāko paketi. 

Sazinieties ar mums jau šodien un paziņojiet mums, kas jums ir nepieciešams un kā vēlaties strādāt. 

Un mēs to īstenosim.