Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

Zvanu centrs   

Piesakies bezmaksas konsultācijai
Lūdzu, akceptējiet mārketinga sīkfailus, lai aktivizētu šo veidlapu.

Zvanu centrs uzņēmumā

Uzņēmumiem, kuru bizness saistīts ar lielu zvanu apjomu, ir svarīgi nodrošināt izcilu klientu servisu. Lai nodrošinātu kvalitātes standartus, profesionālu un atbilstošu  sistēmu lietošana ir tikpat būtiska kā kvalificētu darbinieku algošana.  

Pareizais risinājums nodrošinās darbinieku kvalitātes kontroli, automātisku zvanu plūsmas organizēšanu un efektīvu resursu plānošanu.  

Zvanu centra risinājumu veido IP telefonu centrāle un Zvanu centra platforma.  

Zvanu centra funkcionalitāte  

  • Atskaites  

Detalizēts pārskats par Zvanu centra darbību un efektivitāti. Iespēja datus apskatīt dažādos griezumos un eksportēt csv formātā. Atskaišu sistēma ir WEB bāzēta un visa informācija ir pieejama tiešsaistē. Atskaitēs ir pieejams arī menedžmenta rīks, kas ļauj pievienot jaunus lietotājus, rediģēt esošos, pievienot jaunus Aģentus rindām, noteikt tiem zvanu saņemšanas prioritātes u.c. funkcionalitāte  

  • Standarta telefonu centrāles funkcijas  

Zvanu pāradresācija, zvanu pārķeršana, zvana pieturēšana, īsā numerācija u.c.  

  • Zvanu apstrāde un organizēšana  

Apkalpošanas kvalitātes nodrošināšanai, Zvanu centra risinājums paredz zvanu kontroles funkcijas, balss pasta paziņojumu izmantošanu, izejošo zvanu ierobežošanu un Aģentu sadalījumu grupās.  

  • IVR (interaktīvās balss atbildes)  

IVR (interaktīvās balss atbildes) iespējas ļauj prioritizēt ienākošos zvanus pēc valodas vai sarunas tēmas, nodrošināt zvanu maršrutēšanu, pamatojoties uz darba laiku, novērtēt pakalpojuma kvalitāti pēc zvana un manuāli vai automātiski aktivizēt ārkārtas režīmu.  

  • Aģentu pārraudzības sistēma  

Kvalitātes novērtēšanai radīta funkcija, kas Zvanu centra vadītājam sniedz informāciju par aģentu statusiem, pārskatu par Zvanu centra darbību, reāllaika informāciju par zvanu centra noslodzi.  

  • Reāllaika monitorings (Live Monitoring)  

WEB bāzēta sistēma, kura attēlo informāciju par Zvanu centra darbu reālajā laikā. Informāciju var izvietot TV monitoros Zvanu centrā vai Zvanu centra vadītājam monitora ekrānā.  

 

Zvanu centra platformas funkcionalitāte

  • IVR (interaktīvā balss atbilde);  
  • Standarta telefonu centrāles funkcijas (zvanu pāradresācija, zvanu pārķeršana, zvana pieturēšana, īsā numerācija u.c);  
  • Balss pasts (zvanu pāradresācija, zvanu pārķeršana, zvana pieturēšana, īsā numerācija u.c.);  
  • Darba laika kontrole (telefona sistēmas darbība dažādos režīmos, balstoties uz uzņēmuma darba laiku un brīvdienām);