Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

ENREACH PROFESIONĀLIEM PAKALPOJUMIEM 

ENREACH PROFESIONĀLIEM PAKALPOJUMIEM 

Radiet pareizu pirmo iespaidu neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās, birojā vai ceļā. Enreach mākoņa tālruņu sistēma ļauj jums izveidot savienojumu un nemanāmi sadarboties starp filiālēm, ierīcēm un laika joslām. 

HIBRĪDDARBS BEZ KOMPROMISIEM

Šobrīd ir grūti iedomāties darba pasauli bez attālinātā darba elastības. Pēdējie gadi ir parādījuši, ka varam būt tikpat racionāli un tikpat efektīvi – un ievērojami labāk līdzsvaroti, jo mūsu mājas dažkārt var būt arī mūsu biroji. 

Bet tas nav iespējams bez pareizas tehnoloģijas. Bez piemērotiem rīkiem attālinātais darbs var būt neapmierinošs, neprofesionāls un neefektīvs – un, ja jūsu klientiem ir par 100% jāuzticas jūsu profesionalitātei un zināšanām, tas neatstās labu iespaidu. 

Savienojums

Spēcīgs, īpaši ātrs interneta savienojums, kas spēj izturēt palielinātu slodzi, kad visa ģimene vienlaikus ir tiešsaistē un joprojām nodrošina pietiekamu jaudu videokonferencēm bez traucējumiem. 

Mākoņa saziņa

Mākoņa tālruņu sistēma, kas padara atrašanās vietu un attālumu nenozīmīgu: tas ir patiesi transformējoši jūsu biznesam, savienojot attālos darbiniekus ar biroju un savā starpā, ar klientiem un kontaktpersonām, – tas viss notiek pilnīgi nemanāmi un bez pārtraukumiem. 

Biznesa mobilie tālruņi

Mobilās ierīces, kas ir integrējamas jūsu mākoņa tālruņu sistēmā, ļaujot jums sazināties ar kolēģiem un klientiem jebkurā vietā un laikā, – pat varat pārslēgties starp ierīcēm pēc vēlēšanās un bez pārtraukuma. 

Microsoft 365

Visas programmas un lietojumprogrammas, kas jums ir nepieciešamas un lietojamas katru dienu, vienmēr ir pieejamas un ir ļoti drošas, pateicoties mākoņa dublēšanai, izmantojot OneDrive visiem lietotājiem. 

VIENMĒR PROFESIONĀLI

Tas ir pārsteidzoši, kā pareizā telekomunikāciju pakete var ievērojami uzlabot jūsu profesionālo klātbūtni un klientu pieredzi. 

Neatkarīgi no tā, vai jūsu komandas biedri atrodas birojā, ārpus telpām vai mājās, uzņēmuma tālruņa numurs nozīmē, ka klientiem tikai jāpiezvana uz jūsu uzņēmuma līniju, taču zvans tiks nosūtīts uz jebkuru ierīci, kurā vēlaties saņemt zvanu, lai kur tā atrastos. 

Izmantojot mūsu datora telefonijas integrāciju, jūsu komanda var redzēt visas par klientu pieejamās ziņas, kas sistēmai ir pieejamas no citām integrētajām sistēmām, tādējādi komunicējot ar klientu daudz personīgāk un profesionālāk.