Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

ATTĀLINĀTAIS VAI HIBRĪDAIS DARBS JŪSU UZŅĒMUMĀ

Daudziem cilvēkiem hibrīddarbs tagad ir kļuvis par ikdienu. Pārējiem strādāt "attālināti" vienmēr ir bijis viņu darba stila būtība, īpaši lielākā komandā. Turklāt Enreach piedāvā risinājumus, lai nodrošinātu Jūsu uzņēmumam iespēju darbiniekiem strādāt no jebkuras atrašanās vietas.

HIBRĪDDARBS BEZ KOMPROMISIEM

Šobrīd ir grūti iedomāties darba pasauli bez attālinātā darba elastības. Pēdējie gadi ir apliecinājuši, ka mēs varam tikpat efektīvi veikt darba pienākumus no mājām kā no biroja telpām.

Tomēr tas nav iespējams bez piemērotām tehnoloģijām. Patiesībā attālinātais darbs ar nepiemērotiem rīkiem var būt neapmierinošs, neprofesionāls un neefektīvs. Mēs piedāvājam risinājumus un produktus, kas spēj nodrošināt efektīvu darba vidi no mājām vai no jebkuras citas atrašanās vietas.

Tālruņu sistēma PBX

Padariet atrašanās vietu un attālumu nenozīmīgu: tas ir patiesi transformējoši jūsu uzņēmumam, savienojot attālinātos darbiniekus ar biroju un savā starpā, ar klientiem un piegādātājiem, – tas viss notiek pilnīgi nemanāmi un bez pārtraukumiem.

Interneta pieslēgums

Ātrs interneta savienojums, kas nodrošina iespēju jūsu darbiniekiem palikt tiešsaistē, pat ja viņu ģimenes locekļi šajā pašā laikā skatās televīziju vai spēlē spēles tiešsaistē.

Microsoft 365

Visas lietojumprogrammas, kas jums nepieciešamas, vienmēr ir pieejamas un nodrošinātas ar augstu drošības līmeni. Ja jums šķiet, ka izmaiņas ir būtiskas, neuztraucieties – mēs esam pieredzējuši migrācijas eksperti un nekavējoties radīsim iespēju ātri atgriezties pie ikdienas darba bez liekiem pārtraukumiem

HIBRĪDDARBAM PIEMĒROTI RISINĀJUMI NO ENREACH

Apvienojot šos četrus elementus, mēs padarīsim hibrīddarbu par jūsu uzņēmuma stiprāko pusi. Tādējādi ne tikai atbrīvosieties no fiziskajām darba vietām un biroja iekārtām, bet arī samazināsiet elektrības rēķinus un ietaupīsiet laiku, lai strādātu vēl efektīvāk.

Sazinies ar mums

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par Enreach risinājumiem.

Lūdzu, akceptējiet mārketinga sīkfailus, lai aktivizētu šo veidlapu.