Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

ATTĀLINĀTAIS VAI HIBRĪDAIS DARBS 

Daudziem hibrīddarbs ir ienācis ikdienā uz palikšanu. Pārējiem darbs “attālināti” vienmēr ir bijis viņu strādāšanas veids lielākā komandā. Jebkurā gadījumā Enreach ir pieejami rīki, lai vienkāršotu darba veikšanu

HIBRĪDDARBS BEZ KOMPROMISIEM

Šobrīd ir grūti iedomāties darba pasauli bez attālinātā darba elastības. Pēdējie gadi ir parādījuši, ka varam būt tikpat racionāli un tikpat efektīvi – un ievērojami labāk līdzsvaroti, ja mūsu mājas dažkārt var būt arī mūsu biroji. 

Bet to nevarat izdarīt bez pareizas tehnoloģijas. Faktiski attālinātais darbs bez piemērotiem rīkiem var būt neapmierinošs, neprofesionāls un neefektīvs. Piedāvāsim jums nevainojamu risinājumu ar teicamu produktu kombināciju. 

Tālruņu sistēma PBX

Padariet atrašanās vietu un attālumu nenozīmīgu: tas ir patiesi transformējoši jūsu uzņēmumam, savienojot attālinātos darbiniekus ar biroju un savā starpā, ar klientiem un piegādātājiem, – tas viss notiek pilnīgi nemanāmi un bez pārtraukumiem. 

Savienojums

Spēcīgs īpaši ātrs interneta savienojums, kura laikā jūsu darbinieka ģimenei nav jāizslēdz straumētā filma vai spēle, ko viņi spēlē, lai jūsu komandas darbinieks varētu palikt tiešsaistē un veikt savu darbu. 

Microsoft 365

Visas jums nepieciešamās programmas un lietojumprogrammas vienmēr pieejamas un ļoti drošas. Neuztraucieties, ja šķiet, ka šīs izmaiņas ir lielas, – esam migrācijas eksperti un nekavējoties nodrošināsim jums iespēju atgriezties pie darba

HIBRĪDDARBS AR ENREACH

Lieliski apvienojot šos četrus elementus, padarīsim hibrīddarbu par jūsu uzņēmuma stipro pusi. Atbrīvosieties arī no liela daudzuma aparatūras, atbrīvosiet fizisko vietu, samazināsiet elektrības rēķinus un ietaupītajā laikā varēsiet nobaudīt kādu dzērienu. 

Sazinieties ar mums jau šodien un paziņojiet mums, kas jums ir nepieciešams un kā vēlaties strādāt. 

Un mēs to īstenosim. 

Sazinies ar mums

Sazinieties ar mums jau šodien, lai darītu mums zināmu, kas jums nepieciešams.

Un mēs to īstenosim. 

Lūdzu, akceptējiet mārketinga sīkfailus, lai aktivizētu šo veidlapu.