Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

KLIENTU PIEREDZES UZLABOŠANA 

Pārejot uz mākoņa tālruņu sistēmu, var patiešām uzlabot iekšējo saziņu un saziņu ar klientiem. 

DIGITĀLĀ TRANSFORMĀCIJA

Klientu pieredzes uzlabošana sākas ar atzīšanu, ka visi vērtējam uzņēmumus pēc tā, kā tie mijiedarbojas katrā saskares punktā, nevis tikai pārdošanas brīdī. Te varam palīdzēt. Mūsu mākoņa saziņas risinājumi nodrošina profesionālu nepārtrauktību visos klientu saskarsmes aspektos. 

Varbūt jūsu darbaspēks aizvien vairāk strādā attālināti; nodrošinām, ka visi savstarpēji sazinās un jūsu uzņēmuma sakari darbojas tā, it kā jūs strādātu no galvenā biroja. Vai varbūt jums ir jāiegūst vairāk datu par savas komandas zvanu veiktspēju, lai nodrošinātu vērā ņemamas izmaiņas. Mūsu zvanu pārvaldības risinājumi var to nodrošināt. 

Esam mākoņa migrācijas eksperti un varam palīdzēt jums veikt digitālo lēcienu augšup. Kad būsiet izbaudījis priekšrocības un plašāku elastīgumu, ko sniedz mākonis, nedomājam, ka gribēsiet atgriezties pie iepriekšējās lietu kārtības. Apvienojot Enreach biznesa tālruņu sistēmu ar mūsu savienojamības un ražīguma risinājumiem, varam pārveidot jūsu uzņēmuma ikdienas darbību. 

Mākoņu migrācija

Esam eksperti mākoņa saziņas jomā un zinām, kā izmantot labāko tehnoloģiju un veiktspējas kombināciju jūsu uzņēmuma vajadzībām. 

Vienkārša pārslēgšana

Nodrošinām ātru un netraucētu jebkura pakalpojuma pārslēgšanu uz Enreach. Zinām, cik svarīga ir nepārtrauktība, un visus traucējumus ierobežojam līdz pilnīgam minimumam. 

Superātri savienojumi

Spēcīgs platjoslas savienojums ir jebkuras saziņas paketes pamatā. Zinām, ka tas ir ļoti svarīgs biznesa nodrošināšanai. 

Microsoft 365

Visas programmas un lietojumprogrammas, kas jums ir nepieciešamas un lietojamas katru dienu, vienmēr ir pieejamas un ir ļoti drošas. Ar mākoņa dublēšanu, izmantojot OneDrive visiem lietotājiem. 

PĀRSLĒDZIETIES UZ MĀKOŅU PAKALPOJUMIEM

Ja jums ir jāsavieno attālināti strādājošas komandas, savienot vairāku vietņu nodaļas, it kā tās atrastos kopā vienā birojā, vai iegūt zvanu datus par visu jūsu uzņēmumu, pāreja uz mākoni var patiesi pārveidot jūsu darbību, un varam palīdzēt.