Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

NĀKOTNES NODROŠINĀJUMS JŪSU UZŅĒMUMAM AR MICROSOFT 365 

Izmantojot Microsoft 365, jums un jūsu darbiniekiem būs pilnīga piekļuve visiem jaudīgajiem Microsoft rīkiem, kas ir bijuši un būs gandrīz katra biznesa pamatā visā pasaulē.  

Office 365, kas iekļauts Microsoft 365, paaugstinās jūsu uzņēmuma produktivitāti jaunā līmenī. Jūsu komandas var vienlaikus un kopā strādāt, rediģēt un sadarboties projektos. Visi jūsu faili tiek droši glabāti Microsoft 365 mākonī, kas ir pieejams jebkurā ierīcē jebkurā brīdī. 

Izmantojot Microsoft 365, jūs uzlabojat uzņēmuma produktivitāti un efektivitāti, jo visa darbam nepieciešamā programmatūrā ir digitāla. 

Sāciet ar Microsoft 365
NĀKOTNES UZŅĒMUMS
NĀKOTNES UZŅĒMUMS

Microsoft 365 dos labumu jūsu organizācijai, nodrošinot uzlabotus pārskatus, vienmērīgāku saziņu un uzlabotus darba procesus. Pateicoties intuitīvajai Microsoft 365 navigācijai, kolēģi un partneri vienmēr būs informēti un nekavējoties saņems jaunāko informāciju.  

Blissfully veiktais pētījums atklāja, ka vidēji uzņēmumi izmanto divreiz vairāk programmatūras kā pakalpojumu (SaaS), nekā viņi domā. Izmantojot Microsoft 365 jums, vairs nav nepieciešams izmantot citas programmatūras kā pakalpojumus (SaaS), tādā veidā Jūs ietaupiet savas organizācijas izmaksas un vienkāršojiet programmatūras un lietotāju pārvaldību. 

UZLABOTA UZŅĒMUMA EFEKTIVITĀTE UN KOMUNIKĀCIJA
UZLABOTA UZŅĒMUMA EFEKTIVITĀTE UN KOMUNIKĀCIJA

Microsoft 365 nodrošina visus nepieciešamos rīkus veiksmīgai biznesa komunikācijai. Tas ļauj jums un jūsu komandām koplietot ziņas, kalendārus, kontaktus un rediģēt dokumentus. Izmantojot reāllaika funkciju, varat viegli rīkot sapulces, vienlaikus strādājot pie dokumenta. Lieliski piemērots, lai tiešsaistes tikšanās būtu produktīvas. 

NEESIET 'VIEGLS MĒRĶIS' HAKERIEM
NEESIET 'VIEGLS MĒRĶIS' HAKERIEM

Vai zinājāt, ka 81% uzņēmumu datu pārkāpumu ir saistīti ar nedrošām parolēm? Saskaņā ar NordPass pētījumu, vidusmēra cilvēks izmanto aptuveni 100 paroles. 

Neļaujiet saviem darbiniekiem pārvaldīt tik daudz paroles, kas viņiem ir jāmēģina atcerēties vai jāsaglabā savās pārlūkprogrammās. Tādējādi darbinieks var sākt izmantot viena parole atkārtoti, vai daudzas paroles tiks saglabātas neaizsargātā vietā. Izmantojot Microsoft 365 Suite, jūsu darbiniekiem ir nepieciešams tikai viens konts, lai piekļūtu visam programmu un rīku klāstam. Vairs nerodas grūtības, kad parole aizmirsta un nav jāuztraucas par pārkāpumiem, ko rada nedrošas paroles. 

Turklāt kopā ar programmu BYOD (bring your own device), kas ir iekļauta Microsoft 365 komplektā, varēsiet izsekot jebkura datu pārkāpuma avotus. Daudzas organizācijas, kuras ir cietušas no datu pārkāpuma un izmanto Microsoft 365, ir spējušas veiksmīgi izsekot pārkāpumu un to novērst, izmantojot šo programmu. 

DROŠA FAILU GLABĀŠANA MĀKONĪ

Izmantojot Microsoft 365 Suite, jūsu komanda varēs rediģēt, veidot un saglabāt failus drošā mākoņa vidē, izmantojot Microsoft OneDrive. Saskaņā ar Gallup datiem, attālināti vēlas turpināt strādāt 35% darbinieki arī pēc pandēmijas, tāpēc Microsoft 365 var radīt priekšrocības personāla atlases procesā, meklējot darbā talantus. 

Sāc ar Microsoft 365

KĻŪSTIET SAVIENOJAMI AR VISĀM IERĪCĒM

Kavējiet sapulci un vēlaties veikt mazus labojumus prezentācijā vai kādā citā dokumentā? Microsoft 365 ir iespējams atvērt jebkuru ierīci, kam pateicoties Jūs varēsiet rediģēt PowerPoint slaidus vai citus dokumentus savā klēpjdatorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai personīgajā datorā, kā un kur vien vēlaties. 

Izmantojot šo komplektu, jūsu abonētie servisi automātiski atjaunosies uz jaunākajām Microsoft 365 versijām bez papildu maksām. Maksa tiek ieturēta par katru lietotāju, tāpēc izmaksas ir vienkāršas un pārskatāmas. Vai strādājat ar pagaidu darbiniekiem, elastīgām komandām vai jums ir lieli izaugsmes plāni? Jūsu Microsoft plānu jebkurā laikā var viegli palielināt vai samazināt. 

IZVĒLIES ENREACH KĀ SAVU UZTICAMO PARTNERI

Mēs esam ne tikai Microsoft zelta partneris un sertificēts mākoņrisinājumu nodrošinātājs, bet mēs esam arī jūsu partneris un palīdzēsim jums radīt brīnumus ar šīm lietojumprogrammām. Mūsu mūsdienīgais iekšējais Microsoft kompetenču centrs sniegs jums atbalstu visos tehniskos un ieviešanas jautājumos. Izmantojiet mūsu mākoņa ieviešanas programmas, migrācijas pakalpojumus un pilnu darbības atbalstu. Mūsu mērķis ir palīdzēt jums justies ērti, izmantojot mākoņrisinājumus, un palīdzēt jums gūt panākumus, iesaistot un iesaistoties kopā ar jums.  

Sazinies ar mums
Lūdzu, akceptējiet mārketinga sīkfailus, lai aktivizētu šo veidlapu.